ÜYELİK   ÜYE GİRİŞİ  
 
 
Hakkımızda
       
  Firmamız talaşlı imalat alanında faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte sanayi makinaları, yedek parçalar, çimento fabrikaları, demir çelik haddane ve döküm hane firmalarına yedek parça, parça revizyon, projeye uygun özel makina imalatı yapmaktayız.

Parça yenileme ve proje bazında yeni mamül, yedek parça, kalıp talaşlı imalat ve özel makina imalatı alanlarında 10 senedir sektöre profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Özel istek üzerine ve proje bazında makine yedek parça üretmekte olup bunu daha hızlı ve verimli hale getire bilmek için yenilikçi ve üstün teknoloji geniş kapsamlı tecrübe ve makine mühendislerimiz aracılığıyla piyasaya fason çalışmakta bulunmaktayız. Geniş makine parkurumuzun olması ile yurt içi ve yurt dışı birçok ülkede faaliyet göstermek de olup talebe ve istek üzerine cevap vermek talaşlı imalatı yüksek kalite standartlarına uygun hale getire bilmekteyiz.

Yurt içindeki ve Avrupa’daki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekle beraber talaşlı imalatı bir üst seviyeye çıkarmak gayesindeyiz.

 
 
       
    
ZTK MAKİNA Tüm Hakları Saklıdır.
 
  anasayfa hakkımızda imalatlarımız makina parkuru iletişim  
PİKARE 2013