HAKKIMIZDA

Firmamız müşteri talepleri doğrultusunda makina ve makina parçaları üretmektedir.

ZTK Makina, kurulduğu 2000 yılından bu yana, CNC tezgahlardan oluşan modern makina parkı ile müşterilerine, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, yüksek kaliteli talaşlı imalat hizmeti vermektedir.

Makina imalatı, demir-çelik, döküm ve çimento sanayileri başta olmak üzere farklı endüstrilerden müşterilerimizin; her türlü makina parçaları, kalıp, aparat, yedek parça üretimi ve ekipman revizyonu ihtiyaçlarını; “kaliteli imalat”, “zamanında teslim” ve “optimum fiyat” prensiplerimiz doğrultusunda karşılamak öncelikli hedefimizdir.

Firmamız tüm faaliyetlerini kalite güvence ve yönetimi konusunda eğitimli personelinin itinalı çalışmaları ile ve sahibi olduğumuz kalite sertifikalarının gerektirdiği şekilde yerine getirmektedir. Bu süreç içerisinde tüm adımlar tüm teknolojik imkanlar kullanılarak kontrol edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Misyonumuz
Müşterilerimize ve endüstrimize katma değeri yüksek, kaliteli ve optimum fiyatlı hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz
Gelişen teknilojiyi yakından takip ederek; çevre ve sosyal sorumluluk bilinci ile ZTK Makina markasını sürekli kılmak.

Kalite Politikamız
Amacımız işimizde mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini aşan, doğru ve kaliteli ürünler üretmektir. Bu amaçta kalite yönetim sistemimizi, işimiz ile ilgili ulusal ve uluslararası standartları uygulayarak ve takip ederek sürekli iyileştiriyoruz.

Sürekli yaptığımız makina ve ekipman yatırımlarıyla, üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü her geçen gün arttırıyor ve kaynaklarımızı daha verimli kullanıyoruz. Bunun için en küçük uygunsuzlukları bile önemle ele alıyor, süreçlerimizi verilerle izliyor, müşterilerimizin memnuniyetinin kalıcı olması için, müşterilerimizin değişen beklentilerini değerlendirerek üst yönetimden en alt düzey personele kadar hızlıca yayılımını sağlıyoruz.

Mutlu çalışanlarla dolu, güvenli ve emniyetli bir iş ortamı yaratmayı çok önemsiyoruz.

ZTK Makina olarak, kalite hedeflerine ulaşmanın anahtarı olan tüm bu ilkeler doğrultusunda; yasalar ve mevzuatlarla uyum içerisinde, sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirerek, sürekli gelişme çabası içinde olacağımızı, tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza taahhüt ederiz.

Zafer TAK
Genel Müdür

SERTİFİKALARIMIZ
İmes Sanayi Sitesi B Blok
03 Sk. No:5 Ümraniye
İstanbul – Türkiye
T +90 216 527 90 03 – 540 69 00
F +90 216 540 69 01